HOME OFFFİCE ÇALIŞMA ARKADŞLARI ARIYORUZ

İlan No 465
İlan Tarihi 24 Nisan 2024
Çalışma Şekli Yarı Zamanlı (Part Time)
Eğitim Durumu En Az Lise Mezunu
Deneyim Aranmıyor
Firma Adı Bilişim Medya Ve veri toplama Merkezi
Engelliye Uygun Hayır

Bakanlıklardan aldığımız projelerin anket çalışmalarını yapıyoruz. Sağlık bakanlığı, Diyanet bakanlığı gibi. Bakanlıklardan gelen anketleri XLT, Soru link ve Mantis programları aracılığıyla datamızda bulunan vatandaşları arayarak iletiyoruz. Vatandaşların anket sorularına verdikleri cevapları sisteme işleyip anketi tamamlıyoruz.2 çeşit çalışma sistemimiz var. 

İlkinde sabit maaş sistemi var. Günlük 50 adet anket yapma kotası var. 50 adet anket yaptığınızda asgari ücret alıyorsunuz. 50 anketin üstünde yaptığınızda yaptığınız her anket başına prim alıyorsunuz. Sigortanız yapılıyor. Günlük 1 saat mola hakkınız var. 09:30 - 19:00 arasında çalışıyorsunuz. Pazar günleri izin gününüz. 

İkinci olarak sabit maaş olmayan bir sistemimiz var. Günlük yaptığınız anket kadar anket başına ücretlendirme yapılıyor. Anket başına 10 ile 30 TL arasında değişiklik gösteriyor. Anket fiyatları bakanlıktan gelen projelere göre belirleniyor. Her ankette fiyat değişiklik gösteriyor. Günlük minimum 4 saat çalışmanız gerekiyor. Bu sistemde sigorta yapmıyoruz. Pazar günleri izin gününüz. Ödemeler proje bazlı olarak yapılıyor. Proje bitiminde ücret ödenmesi yapılıyor. Bazı projeler haftalık olurken bazıları ay bazında da sürebiliyor. Olumlu olduğu taktirde teknik birimimiz sizinle iletişime geçiyor. Gerekli programları bilgisayarınıza kurup eğitimini veriyorlar. Eğitim ve kurulum yaklaşık olarak yarım saat sürüyor. 15 günlük deneme ve eğitim sürecimiz var. 15 günün sonunda iki taraf içinde olumlu olursa sigorta girişini yapıyoruz. İki sistem içinde ilk 15 gün deneme süreci boyunca anket başına ücretlendirme yapıyoruz.

62 kez görüntülendi.

Emin Sevinç Dağlı

Üyelik tarihi: 24 Nisan 2024

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep506 046 15 04
WhatsApp506 046 15 04
İlan sahibi: Emin Sevinç Dağlı
Ara WhatsApp