Antalya Sanal Ofis Work C'de Şirketini Kurabilirsin

575
İlan No 459
İlan Tarihi 5 Nisan 2024
Metrekare 540
Oda Sayısı 11
Bina yaşı 4
Kat sayısı 3
Bulunduğu kat 3
Banyo sayısı Yok
Balkon sayısı Yok
Isıtma Klima
Eşyalı Evet
Kullanım durumu Boş
Site içi Hayır
Krediye uygun Hayır
Kimden Sahibinden
Takas Hayır

Kendi işini kurup istediğin hedeflere hiçbir ek maliyetle uğraşmadan ulaşmak artık çok kolay.


Şahıs şirketini kurup kendi işinin sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


İnternet üzerinden ürün satışı yaparak para kazanıyorsan prestijli bir lokasyonda şirketini kurmanın tam zamanı,


Özgün tasarımlar yaparak kazanç elde ediyorsan veya kurye hizmetimi sunuyorsun, şirketini kurabilmen için seni Work C sanal ofise seni bekliyoruz. 


Tasarladığın veya satışa sunduğun ürünü ister internet üzerindeki mecralardan ister fiziki olarak kullanıcılara sunarak kazanç elde edebilmen için fatura kesebileceğin bir vergi adresine ihtiyacın var bunu Work C size sunuyor.


İş anlayışına yepyeni bir soluk getiren Work C'de bulunan genç girişimcilerden oluşan gurubun bir parçası olmaya hazırmısın.


Şirketiniz için güvenilir ve devamlılığı olan şirket adresi önemli yasal sorumluluğu olan önemli bir konudur.


Güvenilir ve kalıcılığı olan prestijli alanlara kurulması sizi ve şirketinizin devamlılığını sağlar. Yasal adresiz kuracağınız firmanızın aktif yüzüdür


Bildiğiniz üzere yeni şirket kurmak istediğinizde vergi dairesine yasal bir adres göstermeniz gerekmektedir. Biz de, ister şahıs şirketi olun, ister limitet şirketi, ister anonim şirket olsun bu derdinize derman oluyoruz.


Sanal Ofis; fiziksel bir hazır ofis ihtiyacı olmayanlar ve yalnızca iş kurma amacı ile yasal bir adrese ihtiyacı olanlar için, iş kurma maliyetlerini düşürerek, lokasyonumuzu adresiniz olarak gösterebileceğiniz, yasal şirket adresinizdir.


Sizleri gereksiz hiçbir teferruatla uğraştırmamak adına, posta ve kargolarınızı takip ediyor, Sanal adres üyeliğinizde yalnızca vergi dairesinden yoklamaya geldiklerinde burada olmanızı istiyoruz.


Tanışıp birlikte kahve içeceğimiz için çok heyecanlıyız.


iletişim:

Sales Manager 

Ayhan Rasim MUT


122 kez görüntülendi.